Artykuły

 • Czy warto jeszcze inwestować w marketing offline?
  Marketing online w ostatnim czasie zyskał na znaczeniu. Szerokie możliwości personalizacji, łatwość tworzenia reklam i brak ograniczeń geograficznych to tylko niektóre z zalet, bez których obecnie trudno wyobrazić sobie działania promocyjne. Czy to oznacza, że … Czytaj więcej.
 • Eksplozymetr: Wszechstronne narzędzie o wielkim znaczeniu
  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jakie urządzenie pozwala na precyzyjny pomiar stężenia substancji wybuchowych w powietrzu? Czy wiesz, że istnieje takie zaawansowane technologicznie narzędzie, które może pomóc w identyfikacji potencjalnie niebezpiecznych sytuacji i chronić nas przed … Czytaj więcej.
 • Światowy Dzień Wścieklizny: Co musisz wiedzieć
  Światowy Dzień Wścieklizny to coroczna kampania uświadamiająca, która odbywa się 28 września każdego roku. Jej głównym celem jest uświadomienie potrzeby szczepienia zwierząt domowych przeciwko wściekliźnie, a także znaczenia szczepień ludzi w obszarach wysokiego ryzyka, gdzie … Czytaj więcej.
 • Co to jest suszarka?
  Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, czym jest suszarka i jak działa? Suszarka to urządzenie elektroniczne, które jest powszechnie stosowane w domach na całym świecie. Służy do suszenia ubrań po ich praniu, co sprawia, że dzień prania … Czytaj więcej.
 • OZE a ekologia – czy odnawialne źródła energii są ekologiczne?
  OZE to nic innego jak odnawialne źródła energii elektrycznej. Są to takie źródła, których zasoby, mimo wykorzystania, samoistnie się odnawiają. Do odnawialnych źródeł energii zalicza się: energię wiatrową, promieniowanie słoneczne, energię wodną, biomasę, geotermię oraz … Czytaj więcej.
 • Życzenia na dzień dziecka
  Dzień Dziecka obchodzony każdorazowo 1 czerwca to święto wszystkich najmłodszych. Tego dnia nasze pociechy otrzymują prezenty, życzenia, spędzają ten wyjątkowy czas z innymi dziećmi czy swoimi rodzicami. Warto uatrakcyjnić tego rodzaju święto, by było zapamiętane … Czytaj więcej.
 • Góry opawskie, czyli dary matki natury
  Góry Opawskie są pięknym miejscem do spędzania wolnego czasu, atrakcyjnym, z dobrym klimatem oraz ciekawymi trasami wspinaczkowymi. Zamkowa Góra to jedno z najpiękniejszych zakątków. Pokrzywna także ma swój urok, leży u podnóża Gór Opawskich. Zamkowa … Czytaj więcej.
 • Nocne powroty do domu
  Powroty do domu, szczególnie te wieczorne, to zawsze niemały problem. Odwieczny dylemat czy możesz sobie pozwolić na kolejną lampkę wina w doborowym towarzystwie czy lepiej być swoim własnym kierowco, potrafi przysporzyć sporych rozterek. Jeśli mieszkasz … Czytaj więcej.
 • Ecellent Office w hurtowni papierniczej
  Excellent Office to doskonałe segregatory, które pomieszczą wiele dokumentów i przydadzą się do codziennego stosowania. Dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej, pomieszczą całą niezbędną dokumentację. Porządne segregatory mają jakość, są dostosowane do użytku przez długi … Czytaj więcej.
 • Długopis jako pomysł na prezent?
  Kupowanie prezentów to często trudne zadanie. Zwłaszcza jeśli nie wiemy czego osoba, którą chcemy obdarować lubi. W takim wypadku warto zwrócić się o pomoc do kogoś bliskiego tej osoby. Pomoże nam to znaleźć idealny prezent. … Czytaj więcej.
 • Korzystny wynajem automatów z napojami
  Jednymi z najbardziej popularnych urządzeń samoobsługowych są automaty z napojami. Za ich pomocą można mieć stały dostęp do soku, kawy lub herbaty. Wystarczy kilka chwil i kubek z ciepłym płynem jest gotowy. Automaty z napojami … Czytaj więcej.
 • Zalety korzystania z kartonowych opakowań
  W ostatnim czasie w ofercie coraz większej ilości producentów, a także na stronach internetowych w tym KOS-PAK dostrzec można opakowania kartonowe. To niezwykle użyteczne i wielozadaniowe produkty, które sprawdzą się w olbrzymiej ilości sytuacji. Na … Czytaj więcej.
 • Sztuka malowania na jedwabiu dla początkujących
  Sztuka farbowania tkanin jest znana ludzkości od czasów starożytnych. Samo słowo „batik” (sztuka malowania) pochodzi z Indonezji. Słowo „ba” to indonezyjskie słowo oznaczające tkaninę bawełnianą. Słowo „tik” tłumaczy się jako „kropla” lub „kropka”. Batik nie … Czytaj więcej.
 • Na rynku są różnorodne rodzaje kredek
  Rodzaje kredek są różnorodne. Dzieci uwielbiają rysować kredkami, kolorować książeczki i miło spędzać czas na takich zajęciach. Dobre zabawy z użyciem kredek to podstawa. Dla maluchów papier i kredki są sposobem na spędzenie wielu godzin w … Czytaj więcej.
 • Czas na herbatę
  Wszechobecne nerwy, ciągły pośpiech, nadmiar obowiązków, wrażenie, że życie gdzieś ucieka a my nie potrafimy za nim nadążyć, sprawiają, że żyjemy w wiecznym i przewlekłym stresie. Niestety to jak wiadomo pociąga za sobą szereg konsekwencji … Czytaj więcej.
 • Jakie buty do golfa wybrać?
  Prawdopodobnie nikogo nie zdziwi stwierdzenie, że wybór butów do uprawiania sportu powinien zależeć przede wszystkim od dyscypliny, na którą się zdecydujemy. Zupełnie inaczej i z innych materiałów wykonane będą buty do biegania, fitnessu, a jeszcze … Czytaj więcej.
 • Czy warto kupić mieszkanie z balkonem?
  W którymś momencie naszego życia, prędzej lub później nadchodzi taki czas że opuszczamy swój dom rodzinny i zaczynamy żyć na własny rachunek. I to bez względu na to, czy jesteśmy samotni albo założyliśmy już rodzinę. … Czytaj więcej.
 • Umowa okazjonalna najmu mieszkania. Co warto wiedzieć?
  W obecnym czasie oprócz zwykłych, standardowych umów dla osób, które wynajmują mieszkania dostępny jest oryginalny, wyjątkowy rodzaj kontraktu. Jest to najem okazjonalny czyli umowa, której głównym celem jest zapewnienie ochrony właścicielom mieszkań. Jest to bardzo … Czytaj więcej.
 • 3 powody, dlaczego warto kupić używane agd
  Zakup nowych urządzeń agd i rtv bez wątpienia wiąże się ze znacznym, dotkliwym uszczupleniem domowego budżetu. Czy trzeba jednak wydawać krocie, by wymienić lodówkę lub pralkę na nową? Czy koniecznie należy kupować naszpikowana elektroniką kuchenkę, … Czytaj więcej.
 • Black Friday to jedyna okazja na tanie zakupy?
  Black Friday zbliża się wielkimi krokami. Niektórzy na ten dzień czekają cały rok. Każdy ma w tym swój cel: może uda się kupić coś bardzo tanio? A może znajdę coś niepowtarzalnego, coś, czego nikt nie … Czytaj więcej.