Co to jest – AGD?

AGD lub inaczej artykuły gospodarstwa domowego to przedmioty codziennego użytku, które służą do utrzymania czystości i porządku w domu, a także szeroko rozumianego prowadzenia gospodarstwa. Do najczęściej używanych artykułów gospodarstwa domowego należą: środki czystości (np. płyn do mycia naczyń, proszek do prania), akcesoria kuchenne (np. garnki, noże, talerze) oraz sprzęt AGD (np. lodówka, pralka, telewizor).

Mogą Cię również zainteresować:

Co to jest – Ekspres?

  Ekspres to urządzenie służące do przygotowywania kawy w kawiarniach, barach, w pracy czy w gospodarstwach domowych. Ekspresy są dostępne w różnych rozmiarach, kształtach i funkcjach.

  Czytaj dalej

  Co to jest – Dalia?

   Dalia to kwiat należący do rodziny astrowatych. Ma ona kulisty kwiatostan i żółte, białe lub czerwone płatki. Kwiaty tego gatunku mogą być różnej wielkości i kształtu.

   Czytaj dalej

   Co to jest – Cegła?

    Cegła to materiał budowlany w kształcie prostopadłościanu uformowany z gliny, wapna, piasku, cementu lub innych surowców mineralnych. Cegła wyróżnia się wytrzymałością mechaniczną i odpornością na wpływy atmosferyczne. Może być pozyskiwana poprzez proces suszenia, wypalania lub naparzania parą wodną.

    Czytaj dalej