3 powody, dlaczego warto kupić używane agd

Zakup nowych urządzeń agd i rtv bez wątpienia wiąże się ze znacznym, dotkliwym uszczupleniem domowego budżetu. Czy trzeba jednak wydawać krocie, by wymienić lodówkę lub pralkę na nową? Czy koniecznie należy kupować naszpikowana elektroniką kuchenkę, jeśli zamierzamy wyposażyć mieszkanie pod wynajem? Zdecydowanie nie! Warto pomyśleć wówczas o zakupie używanego agd w outlecie. Dla tych, którzy nie są jeszcze przekonani, nie są pewni czy takie rozwiązanie jest faktycznie dobre, przedstawiamy 3 argumenty na poparcie tej tezy!


Oszczędność czasu

W outletach agd i rtv, takich jak maxi-media.pl, znaleźć można szeroki wachlarz urządzeń i sprzętów domowych, które są nie tylko w pełni sprawne, ale są sprzedawane w bardzo atrakcyjnych cenach. To właśnie w takich miejscach można kupić wszystkie potrzebne urządzenia i akcesoria, nie rujnując przy tym domowego budżetu. Aby znaleźć idealny punkt wystarczy wpisać w pasek wyszukiwarki strategiczną frazę, np. używane agd Warszawa. W ten sposób uzyskamy dostęp do stron outletów i możemy szybko zapoznać się z asortymentem, a następnie dokonać decyzji zakupowej, nawet bez wychodzenia z domu!


Bezpieczeństwo zakupu


Nabywając urządzenia w outletach agd nie trzeba się martwić czy faktycznie będą one działały w pełni sprawnie i niezawodnie. Wszak są one sprawdzane przez fachowców, zanim trafią do asortymentu sklepu.

Duży wybór znanych i cenionych marek


Sprzęty renomowanych, znanych i cenionych marek można kupić w outlecie agd i rtv w naprawdę atrakcyjnej cenie. To sprawia, że każdy może tu znaleźć wymarzony egzemplarz z funkcjami, o jakich zawsze marzył. Dow wyboru są na przykład niespotykane zbyt często lodówki owalne w klimacie retro. Dzięki outletom można wyposażyć każde wnętrze naprawdę dobre, sprawne i przystępne cenowo sprzęty agd i rtv.

Ponadto należy bezwzględnie zrozumieć, że wyższe ceny płacone w sklepie detalicznym wiążą się z kilkoma korzyściami, takimi jak gwarancje na produkty, a w przypadku większych urządzeń – bezpłatna lub zniżkowa dostawa.

Co więcej, istnieje pewien element ryzyka, który wchodzi w grę za każdym razem, gdy kupujesz używany produkt, niezależnie od tego, czy jest to samochód, aparat fotograficzny czy suszarka. Chcielibyśmy ręczyć za konkretne kategorie produktów i ich ogólną niezawodność na rynku używanym. Jednak jakość produktu różni się tak bardzo od producenta do producenta (a nawet w ramach produktów wykonanych przez jedną firmę), że trudno jest, jeśli nie niemożliwe, aby powiedzieć, że piekarniki, na przykład, są zawsze świetna oferta, gdy znajdziesz je używane. Dlatego musisz kupować mądrze, być spostrzegawczym i zawsze, zawsze odrabiać pracę domową przed zakupem.

O czym jeszcze pamiętać, kupując używane AGD?

Główne urządzenia, takie jak lodówki, kuchenki gazowe i zamrażarki, zazwyczaj wymagają niewielkiej konserwacji i napraw. Inny kluczowy punkt: Są one często największym wydatkiem, jaki zmuszeni jesteśmy się zmagać.

Te duże urządzenia są najdroższe, ale mają też najdłuższą żywotność. Pełnowymiarowa lodówka może wytrzymać około dwóch dekad bez prawie żadnej konserwacji. Samodzielna zamrażarka ma mniej więcej taką samą długość życia. Tutaj z pomocą przyjdzie używane AGD – są w świetnym stanie roboczym i można je nabyć za ułamek ceny nowego zakupu. Nawet jeśli twój okazyjny zakup zużyje się po zaledwie kilku latach użytkowania, istnieje bardzo duża szansa, że nadal będziesz miał zaoszczędzone pieniądze w dłuższej perspektywie. Warto zauważyć jednocześnie, że chociaż technicznie nie liczą się jako AGD, sekcje często wyróżniają się zupełnie niewiarygodnymi widełkami cenowymi . Możesz znaleźć topową lodówkę z niefortunnym, ale powierzchowne wgniecenie na boku, a w niebywale atrakcyjnej cenie. Dla tego rodzaju oszczędności można znaleźć mnóstwo sposobów na zamaskowanie tej wady.

Wakacje to szczególnie dobry czas na znalezienie ofert używanego AGD z uszkodzeniami powierzchownymi. Podczas zakupu używanego ADG nie ograniczaj się też do konkretnych marek. Zamiast tego, zbadaj konkretne modele od różnych producentów. Z opinii użytkowników, można dowiedzieć się naprawdę wiele na temat konkretnych produktów, które są wspaniałe lub wręcz przeciwnie – nadmiernie awaryjne. Pamiętaj też, że niektóre marki mogą produkować piękne blendery, ale wręcz nienadające się do użytku wypiekacze do chleba.

Mogą Cię również zainteresować:

Red airplane

Protesty mieszkańców przeciwko wywłaszczeniom pod Centralny Port Komunikacyjny

  W wielu miastach w Polsce jesienią odbyły się protesty dotyczące wywłaszczeń pod budowę Centralnego Portu Komunikacyjnego oraz całej infrastruktury dojazdowej do portu. Z hasłami „Stop wywłaszczeniom!”, ” Nie dla CPK”, „Ta ziemia należy do nas!” przeszli protestujący m.in. w Zamościu czy Katowicach, ponieważ boją się utraty domów oraz całych majątków. Mieszkańcy zrozpaczeni wywłaszczeniami Mieszkańcy terenów […]

  Czytaj dalej
  storczyki w ogrodzie

  Storczyki w ogrodzie – piękne i niezwykłe rośliny

   Storczyki ogrodowe są doskonałą propozycją dla miłośników nietypowych roślin. Choć znane głównie jako rośliny doniczkowe, istnieją gatunki storczyków nadające się do uprawy w ogrodzie. Zobacz jak wygląda uprawa storczyków ogrodowych oraz dowiedz się, jakie storczyki najlepiej sprawdzają się w naszym klimacie. W Polsce występuje około 40 rodzimych gatunków storczyków, które są pod ścisłą ochroną. Uprawa […]

   Czytaj dalej

   Czy warto jeszcze inwestować w marketing offline?

    Marketing online w ostatnim czasie zyskał na znaczeniu. Szerokie możliwości personalizacji, łatwość tworzenia reklam i brak ograniczeń geograficznych to tylko niektóre z zalet, bez których obecnie trudno wyobrazić sobie działania promocyjne. Czy to oznacza, że współczesny marketing powinien ograniczać się wyłącznie do działań w internecie? Marketing offline ciągle ma sens – szczególnie, gdy łączy się […]

    Czytaj dalej